• Pomóżmy samotnym psom i kotów w Milanówku - Karmę zbieramy od 4- 15 pażdziernika

• JAKA KARMA DLA PSÓW?

• PRZY WYBORZE KARMY LEPIEJ KIEROWAĆ SIĘ JAKOŚCIĄ A NIE ILOŚCIĄ

• LEPIEJ KUPIĆ MNIEJ KARMY Z DOBRYM SKŁADEM

• PRZYKŁADOWE KARMY:
            • ACANA, BRIT, BOSH, TASTE OF THE WILD, ORIJEN, PURINA DOG CHOW, PURIZON, ANIMONDA, BOZITA, JOSERA, HAPPT DOG, ROCCO, WIEJSKA ZAGRODA, SELECT GOLD

JEST Z CZEGO WYBIERAĆ 😊

JAKA KARMA DLA KOTÓW?

• PRZYKŁADOWE KARMY:
            • CATZ FINEFOOD, ANIMONDA, FERINGA, WID FREEDOM, POWER OF NATURA, GRANTA PET, ZOOPLUS BIO

SCHRONISKO PROSI O NIE PRZYNOSZENIE:

• RĘCZNIKÓW
            • POŚCIELI
            • UBRAŃ
            • PLASTIKOWYCH ZABAWEK
          • UWAGA!!! Uśmiech !

• UWAGA!!!

ZABAWA

z okazji „Światowego  Dnia Uśmiechu”

W najbliższy piątek powstanie „ Galeria Uśmiechów” stworzona przez Przedszkolaki i ich Rodziców w domu.

Chętne osoby proszone są o pobranie z przedszkola  żółtego koła

( 1 sztuka na Rodzinę) i stworzenie z niego EMOTIKONA wyrażającego uśmiech lub wywołującego uśmiechy na twarzach innych.

Podpisane prace składamy w salach grup.

Termin : 1.10.2021r.

Technika: dowolna

Cel:  bezcenny uśmiech

Liczymy na pomysłowość i uśmiech w piątek 😊

POWODZENIA !

• O Jesień !

• Specjalny Gość przywitał maluchy w czasie zajęć z okazji Pierszego Dnia jesieni". Jesień przyszła niespodzianie zapukała do okna i sprawdziła czy przedszkolaki zjadają warzywa oraz owoce.

• Dzień Przedszkolaka

• Poniedziałek 20 września dla Wszystkich okazał się dniem pełnym uśmiechów, tańca i zabawy w gronie najlepszych kolegów. Wszystkie Biedronki, Miotylki, Żabki i Słoneczka mogły poczuć sie wyjatkowo.

Wszystkiego co najwspanialsze dla Wszystkich naszych podopiecznych :)

• Zdrowy uśmiech!

• W dniu 28.09.2021 o 11.00 odbędzie się mini-wykład dla wszystkich dzieci na temat higieny jamy ustnej. Wszystkie dzieci poznają zdrowe nawyki. Dzieci, których Rodzice zdeklarują wolę fluoryzacji, będą w niej uczestniczyć. Szczegóły oraz zapisy u wychowawców.

• DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA 2021

• Z okazji "Dnia czystego powietrza" wszyscy rozmawialiśmy na temat ekologii i klimatu. Dyskusje o tym czego nie widać a można tylko tylko zobserwować jego działanie sprowokowały do różnych aktywności: budowa wiatraków, balonowy taniec, plakat "Płuca ziemi" .

Nasze przedszkolaki wiedzą jak ważne jest czyste powietrze wokół nas!

• UBEZPIECZENIE DLA DZIECI

• Komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na nadal trwające obostrzenia sanitarne, przedszkole nie organizuje grupowego ubezpieczenia „NNW szkolnego”.

Poniżej link, za pomocą którego, kupicie Państwo ubezpieczenie dla dzieci z 10% zniżką.

W sprawie wszelkich pytań odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Małgorzata Wiśniewska tel. 793 102 223

email:  mwisniewska@bezpieczny.pl

Szczegóły poniżej w linku:

• Witamy w nowym roku przedszkolnym 2021/2022.

Szanownych rodziców informujemy o zebraniu, które odbędzie się w dniu 7.09.2021 r. (wtorek):

Grupa I Biedronki -  godzina 17:45

Gruopa II Motylki -  godzina 18:00

Grupa III Żabki - godzina 18:15

Grupa IV Słoneczka - godzina 18:30

Prosimy o punktualne przybycie jednego rodzica dziecka oraz przestrzeganie obowiązujących zasad przeciwdziałania panedmii COVID-19. Przypominamy o maseczkach, dystansie społecznym, dezynfekcji oraz własnych długopisach i notatnikach.

Dyrektor przedszkola wraz z zespołem pracowników.