• WIGILIA W RÓŻANYM OGRODZIE

• 19 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Wigilię.

Wszystkie grupy wzięły czynny udział w świętowaniu. Poprzez wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń pielęgnowaliśmy tradycje bożonarodzeniowe. Dzieci mogły zobaczyć jak powinien wyglądać wigilijny stół oraz jakie potrawy przygotowujemy na Wigiliję Bożego Narodzenia.

• GRATULACJE DLA MAI BECHLER

• Serdecznie gratulujemy Mai Bechler otrzymania wyróżnienia w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "PARK JESIENIĄ" w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Pruszków ze żbikiem poznasz - polubisz".

• Mikołaj w Różanym Ogrodzie

• Wtorek 13.12.2022 to wyczekiwany dzień dla przedszkolaków bo wspólnie z Teatrem Parandyk powitały Mikołaja. Przedstawienie "Pierwsza gwiazdka stracha na wróble" wprowadziło wszystkich w nastrój świąteczny. Mikołaj odwiedził wszystkich niespodziewanie i też dowiedział się, jak dbać o siebie, innych i ptaki. Szczególnie zimą!

• PACZKA DLA BOHATERA

• Dwunasty   raz odbywa się  bożonarodzeniowa zbiórka pod nazwą

„Paczka dla Bohatera”

Nasze Przedszkole w akcji ! Zapełniamy paczkę!

Pamięć i pomoc  dla Seniorów jest  niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania. Szczególnie teraz w trudnym czasie pandemii.Wesprzemy naszymi działaniami żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.Zbiórkę prowadzimy od 11 listopada do 17 grudnia 2022 roku w przedszkolu.

Szczegóły na fb. https://www.facebook.com/paczkadlabohatera/

Dary gromadzimy w koszykach w szatni:

• produkty spożywcze długoterminowe
            • produkty chemiczne długoterminowe
            • kosmetyki szczelnie pakowane
            • kartki bożonarodzeniowe ręcznie wykonane przez Państwa sprawią wiele radości odbiorcom.

W dniach 19-24 grudnia w polskich mundurach, paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów przez członków Stowarzyszenia.

Liczymy na Państwa wsparcie i  rozpropagowanie  inicjatywy.

Dziękujemy!

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 24 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie oraz dowiedziały się o historii powstania tego pluszaka. Honorowym gościem spotkania był Prezydent Pruszkowa, który uroczyście otworzył biblioteczkę przedszkolną.