• WIZYTA POLICJANTA

• W dniu 29 stycznia nasze przedszkole odwiedziły służby policyjne. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca policjanta, mogły wcielić się w role policji przymierzając policyjne czapki, utwalały znajomość numeru alarmowego.

• 32 FINAŁ WOŚP

• W niedziele 28 stycznia dzieci z grup "Żabki" i "Słoneczka" wystąpiły na scenie Szkoły Podstawowej nr 2. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki i tańce. Na zakończenie występów odbyła się licytacja róży, za którą rodzice wpłacili na konto WOŚP 2700 złotych.

• ZWIEDZANIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

• W dniu 12 stycznia dzieci z najstarszej grupy wybrali się w odwiedziny do Szkoły Podstawowej nr 2. Przedszkolaki wraz z uczniami szkoły obejrzały teatrzyk poświęcony 140 rocznicy urodzin Kornela Makuszyńskiego, patrona Szkoły Podstawowej nr 2.

• WARSZTATY ARTYSTYCZNE

• W dniu 11 stycznia dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w warsztatach plastycznych. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie malowały farbami i ozdabiały brokatem drewniane breloczki w prezencie dla dziadków z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW OPIEKUNÓW ORAZ PRACOWNIKÓW

• Standardy Ochrony Małoletnich -https://standardy.fdds.pl/

Szanowni Państwo,

zgodnie z Ustawą z dnia 28 lipca 2023r. o zmianie ustawy -Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych ustaw, nasza placówka jest w trakcie opracowywania i kolejno wdrażania Standardów Ochrony Małoletnich w Przedszkolu Miejskim nr 14 „Różany Ogród” w Pruszkowie.

Paulina Andrzejewska