• FESTYN MAJOWY

• W dniu 27 maja "Żabki" wystąpiły gościnnie na festynie majowym przy Szkole Podstawowej nr 2. Dzieci swobodnie czuły się na scenie prezentując swoje umiejętności wokalne.

• WYCIECZKA EKO-BUG

• W dniach 18 i 26 maja dzieci z I i II grupy, a następnie z III i IV grupy odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne w Czarnowie nad Bugiem.​​​​​

Przedszkolaki obejrzały film o tym jak powstaje chleb; dowiedziały się skąd bierze się mleko, ser, wełna i wiele innych artykułów; z bliska obserwowały kozę, barana, świnki, kury, przepiórki, perliczki, indyki i bażanty oraz małe pisklaki; poznawały zasady budowy budek lęgowych oraz proces produkcji miodu. Na koniec zajadały kiełbaski z ogniska z chlebem domowej roboty. Na pożegnanie każde dziecko miało możliwość pogłaskania królika.

• Zebranie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych

• Zapraszamy serdecznie na zebranie organizacyjne.

Prosimy o obecność Rodziców dzieci przyjętych na rok szkolny 2023/2024.

Zebranie odbędzie się w Pzredszkolu Miejskim nr 14 przy ulicy Jasnej o godzinie 17:30 w dniu 26.06.2023

• OLIMPIADA SPORTOWA

• W dniu 18 maja dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w olimpiadzie sportowej, która odbyła się w Przedszkolu Miejskim nr 10. Słoneczka godnie reprezentowały Różany Ogród w zawodach sportowych oraz świetnie się bawiły.

• PIKNIK RODZINNY

• Zapraszamy Rodziców oraz Najbliższych na występy z okazji Dnia Mamy i Taty

W dniu :16.06.2023

O godzinie :16:00

• 30 Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2023

• Nasze przedszkolaki w dniu 10.05.2023 reprezentowały Różany Ogród w czasie festiwalu piosenki o tematyce prozdrowotnej. Na dużej scenie wśród znakowmitych wykonawców wyśpiewały piosenkę o koronawirusie. Dziekujemy organizatowrom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie za wyjatkoe wrażenia a Paniom Nauczycielkom Agnieszce i Lidii  oraz Panu Jackowi za przygotowanie do wielkiej gali.

• DZIEŃ ZIEMI 2023

• Niezależnie od wieku i narodowości, wszyscy obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Nawet dzieci wiedzą, że jej ekosystem jest bardzo kruchy i to właśnie w rękach młodego pokolenia jest moc żeby to wszystko zmienić. Dlatego na warsztatach ekologicznych (wyłącznie z eko materiałów) powstała taka praca.