• RODZINNY KONCERT ŚWIĄTECZNY

• W dniu 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie dzieci i rodziców. Na początek świąteczne życzenia złożył zebranym ksiądz Adam. W magicznej scenerii każda z grup zaprezentowała przygotowane kolędy. Grupa "Żabki" pełniła rolę gospodarza. Na koniec wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie nawzajem życzenia. Atrakcją był też wspólny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom którzy uczestniczyli w przygotowaniach wspólnego kolędowania.

• WIZYTA MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

• W dniu 12 grudnia odwiedzili nasze przedszkole Mikołaj i Śnieżynka. W oczekiwaniu na Mikołaja z prezentami dzieci ze Śnieżynką robiły bałwanka, odgadywały zagadki oraz czytały listy do Mikołaja.

• WARSZTATY DEKOROWANIA PIERNIKÓW

• W dniu 6 grudnia rodzice z grupy "słoneczka" zorganizowali dla dzieci  warsztaty dekorowania pierników. Mamy przyniosły upieczone w domu pierniki, a następnie dzieci mogły dekorować i smakować swoje dzieła.

• ZABAWY ANDRZEJKOWE

• W ostatnich dniach listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki. We wszystkich grupach odbyły się zabawy i wróżby andrzejkowe. Najstarsza grupa zaprosiła do wspólnych zabaw swoich rodziców. Były zabawy przy muzyce, dekorowanie kotów, przeróżne wróżby oraz tradycyjne lanie wosku.