• III FESTIWAL TAŃCA

• W dniu 26 kwietnia słoneczka wzięły udział w III edycji Międzyprzedszkolnego Festiwalu Tańca "Roztańczone przedszkolaki". Nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na wysokim poziomie oraz świetnie się bawiły. Za udział w występach dzieci otrzymały dyplom, medale oraz wspólny prezent grupowy.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

• W dniu 22 kwietnia z okazji międzynarodowego Dnia Ziemi najstarsza grupa przygotowała dla pozostałych przedszkolaków przedstawienie pod tytułem "Kiepski klimat w sosnowym lesie". Teatrzyk przedstawiał globalny problem klimatu na Ziemi oraz uświadamiał dzieciom potrzebę dbania o naszą planetę.

Przedstawienie zostało przygotowane w ramach udziału grupy IV w programie edukacyjnym "Swiat w przedszkolu" PAH.

• ZACZYTANE PRZEDSZKOLAKI TO MY!

• W konkursie organizowanym przez przedszkole miejskie nr 4 w Pruszkowie "Pod Kasztanem", nasze Żabki otrzymały dyplom i podziękowania od organizatorów. Kolorowe prace powstały w oparciu o czytane w przedszkolu książeczki. Dziekujemy za kolejną lekturę o prawdziwej sile dobroci!