• ZAPRASZAMY WSZYSKIE DZIECI

NA SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W DNIU 17.12.2021 O GODZINIE 9.00

• Andrzejki

• Pod koniec listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki. Dzieci świetnie się bawiły.

• Uwaga!

• Szanowni Państwo ,

w trosce o zdrowie całej społeczności przedszkolnej ograniczamy w naszym przedszkolu możliwość przebywania rodziców/opiekunów w szatni przedszkolnej do  minimalnego czasu (przebrania dziecka i przekazania do opiekuna/nauczyciela).

Liczbę osób w szatni ograniczamy do 4 osób dorosłych ( rodzic /opiekun).

Prosimy także o ograniczanie  przebywania rodzeństwa nie uczęszczającego do PM14.

Przypominamy o nakazie noszenia maseczek. Rozumiemy względy zdrowotne, zatem prosimy wyznaczyć i upoważnić osoby do odbioru dzieci, które nie mają przeciwwskazań do noszenia maseczek na nosie i ustach.

Przyprowadzamy dzieci do godziny 8:30

Wszelkie sprawy bieżące prosimy załatwiać drogą telefoniczną i mailingową.

Dzieci z podwyższoną temperaturą czy objawami chorób układu oddechowego nie będą przyjmowane do grupy lub odsyłane do domu w trybie pilnym.

Zasady te obowiązują podczas przyprowadzania  i odbioru dzieci z przedszkola.Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania zapobiegną rozprzestrzenianiu się wirusów i chorób z nimi związanymi.

Dyrektor,

Rada Pedagogiczna wraz

z pracownikami Przedszkola Miejskiego nr 14

• Spotkanie z ratownikiem medycznym

• W dniu 19 listopada 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym. Dzieci uczyły się jak udzielać pierwszą pomoc w różnych wypadkach, wcielając się w role ratowników. Poszkodowanymi były misie.

• PACZKA DLA BOHATERA

• Jedenasty  raz odbywa się  bożonarodzeniowa zbiórka pod nazwą

„Paczka dla Bohatera”

Nasze Przedszkole w akcji ! Zapełniamy paczkę!

Pamięć i pomoc  dla Seniorów jest  niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania. Szczególnie teraz w trudnym czasie pandemii.
            Wesprzemy naszymi działaniami żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.
            Zbiórkę prowadzimy od 11 listopada do 10 grudnia 2021 roku w przedszkolu.

Szczegóły na fb. https://www.facebook.com/paczkadlabohatera/

Dary gromadzimy w paczce  w szatni:

• produkty spożywcze długoterminowe
            • produkty chemiczne długoterminowe
            • kosmetyki szczelnie pakowane
            • kartki bożonarodzeniowe ręcznie wykonane przez Państwa sprawią wiele radości odbiorcom.

W dniach 19-24 grudnia w polskich mundurach, paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów przez członków Stowarzyszenia.

Liczymy na Państwa wsparcie i  rozpropagowanie  inicjatywy.

Dziękujemy!

• POMÓŻMY DZIECIOM!!!

• GORĄCO ZACHĘCAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DO WSPIERANIA AKCJI DOBROCZYNNEJ NA RZECZ DZIECI Z CHOROBAMI ONKOLOGICZNYMI. AKCJA TRWA DO KOŃCA LISTOPADA.

• DZIEŃ DRZEWA

• Z tej okazji w naszym przedszkolnym ogrodzie Pan Prezydent Pruszkowa posadził dwa drzewa -klon srebrzysty i katalpe